عضویت و دریافت کد پلاک Registration

به صفحه راهنما و ثبت نام و عضویت در موسسه پرنده شناسی فرتاک ( تنها نماینده رسمی C.O.M ) خوش آمدید …

مهم : در نظر داشته باشید که ثبت نام شما در این قسمت به صورت پیش ثبت نام می باشد . پس از پیش ثبت نام ، شما اقدام به واریز حق عضویت سالیانه و ارسال فیش به ادمین سایت نموده و ایشان ثبت نام شما رو تایید و نهایی کرده و کد پلاک شما را قرائت میکنند . همچنین پس از تایید نهایی ادمین سایت ، کد به همراه برخی از مشخصات شما در فهرست اعضا که در وبسایت موجود است به نمایش در خواهد آمد .


تماس با ادمین سایت : جناب آقای محمد رهرو – شماره تماس : ۰۹۱۳۲۶۷۴۸۰۶

توجه : ساعات پاسخ گویی در خصوص سایت و عضویت شما توسط ادمین ، در روزهای غیر تعطیل از ساعت ۱۸:۰۰ لغایت ۲۰:۰۰ خواهد بود . از شما تقاضا داریم در خارج از این ساعات به هیچ عنوان با شماره ذکر شده تماس حاصل ننموده و به روز آینده موکول نمایید . در صورت تماس در خارج از ساعات مذکور ، به هیچ عنوان به مسایل درخواستی ترتیب اثر داده نخواهد شد .

از اینکه ما را در ارایه خدمات بهتر یاری مینمایید پیشاپیش از شما سپاسگذاریم .

لطفا قبل از شروع به پر کردن فرم درخواست ، موارد ذیل را با دقت مطالعه کرده و به ذهن بسپارید . زیرا در صورت عدم رعایت موارد زیر ، عضویت شما با اشکال مواجه شده و یا بعد از بررسی توسط مدیر سایت حق عضویت شما لغو خواهد شد . همچنین در صورت ایراد شما در تایپ کردن مشخصات ، امکان ویرایش وجود ندارد .

در مجموع ۱۴ کلوپ شامل نژاد های مختلف قناری و پرندگان زینتی (سهره ، فنچ سانان ، طوطی سانان ، کبوتران) در موسسه موجود می باشد که هر شخص میتواند حداکثر در ۵ کلوپ از آنها عضویت داشته باشد . این کلوپ ها عبارتند از :

۱- قناری رسمی کشیده بلند PERSIAN RASMI CANARY

۲- قناری فری پاریسی PARISAIN FRILL CANARY

۳- قناری فری آجی AGI FRILL CANARY

۴- قناری کرست CRESTED CANARY

۵- قناری گلاستر GLOSTER CANARY

۶- قناری لارگوت LARGUET CANARY

۷- قناری جیبر GIBBER CANARY

۸- قناری جیبوسو GIBOSO CANARY

۹- قناری نورویچ NORWICH CANARY

۱۰- قناری های رنگی COLORED CANARY

۱۱- سهره و فنچ سانان GOLDFINCH & FINCH

۱۲- طوطی سانان PARROTS

۱۳ – سهره و قناری مقوم ایران IRANIAN MOGHOOM CANARY & GOLDFINCH

۱۴- کبوتران زینتی و پروازی PIGEONS

اطلاعات مورد درخواست برای عضویت در موسسه پرنده شناسی فرتاک و دریافت کد انحصاری برای حلقه عبارتند از : نام – نام خانوادگی – نام پدر – تاریخ تولد – شماره تلفن همراه – کد ملی ۱۰ رقمی – میزان تحصیلات – شغل – تعداد پرنده – استان محل سکونت – نشانی محل سکونت –  تلفن تماس ثابت (اختیاری) – پست الکترونیکی (ایمیل اختیاری) .

قبل از ورود به صفحه ثبت عضویت و تکمیل فرم درخواست ، حتما اطلاعات فوق را همراه داشته باشید.

شروع ثبت عضویت :

۱-  پس از مطالعه کامل راهنما ،از طریق لینک انتهای همین صفحه وارد صفحه فرم ثبت عضویت شوید .

۲- در شروع ، کلوپ های مورد درخواست خود را در بالای صفحه انتخاب کنید . دقت کنید حداقل ۱ کلوپ و حداکثر قادر به انتخاب ۵ کلوپ از ۱۴ کلوپ معرفی شده می باشید . در صورتیکه فقط در ۱ یا ۲ کلوپ قصد عضویت دارید ، مابقی را انتخاب نکنید و خالی بگذارید . دقت کنید کلوپ تکراری انتخاب نکرده باشید . سپس سایر اطلاعات نوشتاری درخواست شده را حتما به صورت فارسی وارد نمایید .

دقت نمایید در هنگام وارد کردن اعداد نظیر شماره تلفن همراه ، کد ملی ، تعداد پرنده ، شماره تماس ثابت ، کد امنیتی سبز رنگ و کد تایید پیامکی ، حتما صفحه کلید خود را  لاتین کرده و اعداد را به صورت انگلیسی (لاتین) تایپ کنید و در هنگام وارد کردن توضیحات و حروف نوشتاری حتما از صفحه کلید فارسی استفاده کنید .

۳- نام ، نام خانوادگی ، نام پدر را به صورت فارسی و با همان نامی که در کارت ملی شما ثبت شده تایپ نمایید . (از وارد کردن اسم های مستعار خودداری کنید .) تاریخ تولد خود را به صورت “روز – ماه – سال” از منوی مربوطه بر مبنای تقویم هجری شمسی انتخاب نمایید .

۴- شماره تلفن همراه خود را نیز بدون خط فاصله و پشت سر هم به شکل ۰۹۱۲۳۴۵۶۷۸۹ و لاتین وارد نمایید . کد ملی ۱۰ رقمی خود را بدون فاصله و خط تیره به صورت پشت سر هم و لاتین وارد نمایید .

مهم : در پایین شماره تلفن همراه در فرم ثبت نام ، گزینه ای قرار دارد به نام «نمایش شماره تلفن همراه در فهرست اعضا» . در صورتیکه تیک این قسمت را بزنید یعنی شما تمایل دارید که سایر اعضا قادر به دیدن شماره تلفن همراه شما باشند و بتوانند با شما از طریق این شماره تماس برقرار کنند . در صورتیکه تمایل به نمایش شماره موبایل خود برای سایر اعضا ندارید ، تیک این قسمت از فرم را نزنید و خالی بگذارید . زدن تیک یا برداشتن آن از طریق کلیک یا ضربه زدن بر روی آن انجام خواهد شد .

دقت نمایید هر کد ملی و شماره تلفن همراه فقط یک بار قابل ثبت می باشد . پس در هنگام وارد کردن هر دو عدد نهایت دقت را بفرمایید زیرا در صورت ثبت اشتباه هر یک از آنها ، دیگر قادر به ثبت مجدد آن نخواهید بود .

همچنین دقت فرمایید هنگام ثبت نام ، این شماره تلفن همراه حتما فعال و نزد خودتان باشد . به دلیل اینکه برای تکمیل فرآیند ثبت نام اولیه ، یک کد شناسایی به شماره مذکور پیامک خواهد شد که در صورت نبودن این کد ، شما قادر به تکمیل ثبت نام اولیه خود نخواهید بود .

۵- میزان تحصیلات خود را به طور صحیح انتخاب نمایید . شغل خود را به صورت فارسی وارد نمایید . تعداد پرنده های خود را فقط به شکل یک عدد و به صورت لاتین وارد نمایید . استان محل سکونت خود را از ۳۱ استان کشور که در منو قرار داده شده انتخاب نمایید . شهر و نشانی دقیق و تلفن ثابت (اختیاری) محل سکونت خود را به صورت فارسی در قسمت نشانی و تلفن تماس ثابت (اختیاری) وارد نمایید . پست الکترونیک خود را در صورت موجود به طور صحیح وارد نمایید (اختیاری) . در انتها یک کد امنیتی در کادر سبز رنگ نمایش داده میشود ، آن کد را با عدد لاتین در جای کادر خالی وارد نمایید .

۶- پس از پر کردن کامل فرم با موارد توضیح داده شده در بالا ، قبل از فشردن کلید ثبت عضویت ، حتما یکبار دیگر کلیه اطلاعات خود را مجدد و با دقت کنترل نمایید تا از صحت تایپ و ثبت اطلاعات خود اطمینان حاصل کنید زیرا در صورت ثبت اشتباه ، قادر به ویرایش یا ثبت مجدد اطلاعات خود نخواهید بود .

توجه داشته باشید پس از ثبت عضویت و تخصیص کد پلاک برای شما ، در صورتیکه در وارد کردن اطلاعات شما هر گونه اشتباه و عدم تطبیق با کارت ملی صورت گرفته باشد ، منجر به لغو عضویت شده و کد عضویت و پلاک شما از سیستم حذف خواهد شد .

۷- پس از اطمینان از درج صحیح اطلاعات ، کلید “ثبت عضویت” را فشار دهید .

۸- در صورتیکه بعضی از قسمت ها ، صحیح پر نشده باشد و یا خطایی وجود داشته باشد سیستم به طور خودکار با پیغام مربوطه آن خطا با رنگ قرمز در زیر هر قسمت به شما اطلاع می دهد . این خطاها را برای ثبت صحیح اطلاعات خود برطرف کنید و مجدد کلید “ثبت عضویت” را فشار دهید .

۹- بلافاصله سیستم یک کد شناسایی ۵ رقمی را بر روی شماره تلفن همراه شما پیامک میکند . در این موقع صفحه ی جدیدی برای شما باز خواهد شد که می بایست در آن ، کد پیامک شده را برای ثبت اولیه و نهایی شدن عضویت وارد نمایید . دقت داشته باشید این کد ، کد امنیتی برای تطبیق شماره همراه شما میباشد و کد عضویت و پلاک شما نیست .
این کد را با عنوان کد شناسایی به صورت لاتین وارد کرده و کلید “تایید و ثبت نام اولیه” را بزنید . (کد عضویت شما (کد حلقه یا پلاک) پس از پایان ثبت نام اولیه و تایید نهایی توسط ادمین های سایت برای شما قرائت شده و در فهرست اعضا نمایش داده خواهد شد . که با پیشوند IOF آغاز خواهد شد .

در صورت صحیح وارد کردن کد شناسایی پیامک شده ، ثبت نام اولیه شما پایان می یابد . شما با تماس با یکی از ادمین های سایت که در ابتدا و انتهای این راهنما نام و تلفن تماس ایشان آورده شده میتوانید واریز حق عضویت خود را اطلاع داده و نام و نام خانوادگی و کد انحصاری پلاک خود را از ایشان دریافت نمایید . همچنین تا پایان اعتبار شما ، این کد در فهرست اعضای سایت به همراه برخی از مشخصات شما نمایش داده خواهد شد . از این پس کد پلاک و عضویت شما در سایت موسسه پرنده شناسی فرتاک این کد بوده و در تمام ایران پلاک پرنده های شما با این کد شناسایی خواهند شد . همچنین شما میتوانید فایل دیجیتال کارت عضویت خود را از قسمت “کارت عضویت” دریافت نموده و در صورت تمایل با پرینتر رنگی چاپ و پرس نمایید . برای حک روی پلاک ، ثبت این کد به صورت سه رقم ، سه رقم به همراه سه رقم کد سال مربوطه (مثلا سال ۲۰۱۹ با رنگ پلاک مشکی و کد ۰۱۹ ) و سریال پلاک (۰۰۰-۹۹۹) ، پرنده شما را در هر جای ایران و حتی دنیا قابل شناسایی میکند . نمونه حک حلقه با کد مورد تایید موسسه پرنده شناسی فرتاک در زیر نمایش داده شده است .

به امید موفقیت روز افزون شما …

برای شروع ثبت عضویت و تکمیل فرم درخواست ، اینجا را کلیک کنید .

جهت سفارش حلقه خود به لینک تبلیغات سایت مراجعه فرمایید .

در صورتیکه تا کنون اقدام به ثبت نام در موسسه پرنده شناسی فرتاک نکرده اید و کد حلقه انحصاری خود را دریافت نکردید میتوانید با ثبت نام اولیه و سپس ارتباط با ادمین های سایت و پرداخت آبونمان سالیانه به این کار اقدام نمایید .


تماس با ادمین سایت : جناب آقای محمد رهرو – شماره تماس : ۰۹۱۳۲۶۷۴۸۰۶

توجه : ساعات پاسخ گویی در خصوص سایت و عضویت شما توسط ادمین ، در روزهای غیر تعطیل از ساعت ۱۸:۰۰ لغایت ۲۰:۰۰ خواهد بود . از شما تقاضا داریم در خارج از این ساعات به هیچ عنوان با شماره ذکر شده تماس حاصل ننموده و به روز آینده موکول نمایید . در صورت تماس در خارج از ساعات مذکور ، به هیچ عنوان به مسایل درخواستی ترتیب اثر داده نخواهد شد .

از اینکه ما را در ارایه خدمات بهتر یاری مینمایید پیشاپیش از شما سپاسگذاریم .مزایای این عضویت عبارتند از :


۱- دریافت کد حلقه انحصاری و شرکت در تمامی نمایشگاه ها و مسابقات داخلی و بین المللی

۲- شناسایی پرنده های پرورش داده شده توسط شما در سراسر ایران و جهان

۳- نمایش نام و مشخصات شما در سایت رسمی موسسه و جستجوی آسان جهت پیدا کردن پرورش دهنده از روی کد پلاک پای پرنده

۳- شرکت در کلاس های آموزشی پرنده شناسی مطابق با پرنده مورد علاقه شما

۴- شرکت در مسابقات سالیانه پرندگان زینتی در کشور

۵- سفارش حلقه متناسب با سایز پرنده شما و بر اساس کد رنگ سال با بالاترین کیفیت و قیمت مناسب

۶- و …. بسیاری مزایای دیگر که اطلاع رسانی خواهد شد